Summer Symphony programma

RIGA SYMPHONY 2016 – SUMMER STAGE 21.07-23.07

Festivāla programma

 

1.diena

12.00-13.00 Dalībnieku reģistrācija (Hotel Radisson Blu Daugava, Recepcijas zāle, Kuģu 24). Katram dalībniekam pārbaudīs vārda un uzvārda pareizrakstību, dziesmas nosaukumu un pavadījuma esamību. Papildus, dalībniekiem izsniegs caurlaides pasākumiem.

14.00-15.30 Festivāla atklāšanas ceremonija (Hotel Radisson Blu Daugava, Open air stage, Kuģu 24). Atklāšanas koncerts, dalībnieki piedalās balonu un karogu parāde. Dalībnieki līdzi ņem savas valsts karogu. Dalībnieki piepilda Rīgas debesis ar baloniem un valstu karogiem, lai paziņotu viai Rīga – Summer Symphony ir sācies! Rīgas Domes pārstāvju uzruna, kas sveic visus Rīgas viesus mūsu festivālā. Pēc tam, brīvā komunikācija, mainīties ar vizītkartēm un stāstīt par savu daiļradi citiem dalībniekiem.

15:00 Fotosesija (Žūrija, pedagogi un delegāciju vadītāji, dalībnieki).

15:30-16:00 Organizatoriskā grupu vadītāju sapulce.

16:00-17:00 Soundcheck konkursa kārtībā (mēģinājuma ilgums 1 minūte).

18.00-21.00 Konkurss World Hits – 1.līmenis (Žūrija sastāv no diviem pamatsastāviem: 1. Žūrija PROFESSIONAL MUSICIANS; 2. Žūrija PROFESSIONAL PRODUSERS). Žūrija balso diskrēti, diskusijas notiek slēgtā telpā no dalībniekiem. Norisināsies Radisson Blu Daugava – zālē Daugava.

Konkurss: nominācija “Maestro dziesmas” – Godinot Latvijas izcilu komponistu Raimondu Paulu, šajā nominācijā klausīsimies sirdij mīļas dziesmas. (Žūrija sastāv no diviem pamatsastāviem: 1. Žūrija PROFESSIONAL MUSICIANS; 2. Žūrija PROFESSIONAL PRODUSERS). Žūrija balso diskrēti, diskusijas notiek slēgtā telpā no dalībniekiem. Norisināsies Radisson Blu Daugava – zālē Daugava.

21.00- 22.00 Apaļais galds ar žūriju.

Pēc balsošanas beigām tiks sastādīts saraksts ar labākajiem dalībniekiem konkursam World Hits – 2.līmenis (priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas ne tikai veic profesionālo vokālo izpildījumu, bet arī prezentē uz skatuves interesantu un ievērojamu uzstāšanos). Saraksts ar 2.līmeņa dalībniekiem tiks publicēts 22.07 10:00 no rīta Hotel Radisson Blu Daugava (Recepcijas zālē) un mājaslapā www.rigasymphony.lv.

 

 

2.diena

Norisināsies – uz krāšņas un milzīgas skatuves Lucavsalā.

15.00 Sound check pēc noteikta saraksta – mēģinājuma ilgums 30 sec (tie, kas būs nokavējuši savu kārtu, uzstāsies bez iespējas izmēģināt).

17.00 Konkurs World Hits – 2.līmenis (Žūrija sastāv no diviem pamatsastāviem: 1. Žūrija PROFESSIONAL MUSICIANS; 2. Žūrija PROFESSIONAL PRODUSERS). Balsošana norisinās atklāti – dalībnieki var redzēt žūrijas vērtējumu.

19.30-20.10 Populārās grupas Open Kids (Kieva, Ukraina) uzstāšanās.

20.10-21.45 Bērnu putu diskotēka.

 

 

3.diena

Norises vieta – Atpūtas centrs «Lido», kur latviešu iecienītie ēdieni satiekas ar tradīcijām un atpūtu.

12.00-14.00 Festivāla dalībnieku svinīgs koncerts.

14.00-15.00 Apbalvošanas ceremonija. Konkursa World hit gala rezultāts ir atkarīgs no abu līmeņu atzīmēm, ko dalībnieks saņem pirmajā un otrajā konkursa dienā. Raimonda Paula nominācijā tiek ņemta vērā viena atzīme.

20.00 Zvaigžņu koncerts  un nakts diskotēka “RETRO STARS”. 70., 80., 90. gadu mūzikas hīti jūsu bērnības elku izpildījumā. Retro mūzikas daudzo stundu maratona programmā ir ieplānota pašu populārāko izpildītāju uzstāšanās. Jūs sagaida neaizmirstama atmosfēra un mīļākie bērnības mūzikas hīti. Izbaudiet atmosfēru! Visu vakaru un nakti Jūs dziedāsiet, un dejosiet pazīstamas, un tik ļoti mīlētas mūzikas pavadījumā. Super diskotēkas  “RETRO STARS” dalībnieki: “Arabesque”, “Eolika”, “Мираж”, “Ottawan”, “A-Europa”, “Ha-Ha”

Kevin McCoy (ex. Bad Boys Blue), “Credo”, „Rocking son of, “Dschingis Khan”, Сергей Васюта и “Сладкий сон” (http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10582).

Atbalstītāji